לתת זה גם לקבל.

10 רעיונות למעשים שיגרמו למישהו וגם לכם להרגיש טוב
במילוי המייל אני מאשר/ת לקבל דיוור ומסרים מלילה פורת

לא מזמן קראתי בפייסבוק: Spread kindness, not COVID-19

תדביקו בטוב לב, לא בקורונה. 

התחלתי לחשוב שוואלה, טוב לב זה באמת מדבק. יש סרטון ביוטיוב שמתחיל בילד שנופל מסקייטבורד ועובר אורח עוזר לו לקום. אחר כך הילד רואה אישה מבוגרת שבקושי סוחבת תיק כבד מהסופר ועוזר לה. האישה המבוגרת נותנת כמה שקלים לאיש שחסר לו כסף לכרטיס אוטובוס. וככה הלאה. פעולה אחת של טוב לב עוברת מאדם לאדם ועוזרת להם. ממש  Pay it forward.

מעבירים את זה הלאה.

כולנו זקוקים לעוד קצת טוב לב בחיים עוד קצת אהבה. תמיד. אבל השנה – במיוחד. תמיד משמח להיזכר ולגלות שאפילו בזמנים מאתגרים אנחנו חברה אכפתית. זה מה שהכי חשוב. לא זה שאין לנו את מה אנחנו רוצים שיהיה, אלא שיש לנו את כל מה שאנחנו זקוקים לו, גם כי אנשים אחרים דואגים לנו.

תשומת לב היא הבסיס לטוב לב. לשים לב שאנשים לידינו נאבקים או מוצפים ומחפשים אוזן קשבת, או רק עידוד קטן או מוטיבציה כדי להמשיך בדרך. לשים לב לצדדים טובים של אנשים אחרים ולהוקיר אותם.

בעידן כל כך טכנולוגי עם כל כך הרבה גירויים והפרעות קשב, טיפת תשומת לב היא המתנה הכי טובה שנוכל לתת למישהו אחר. כי כולנו רוצים שיראו אותנו, ישמעו אותנו, כולנו רוצים להרגיש מוערכים, מובנים, אוהבים. כך שאפילו  בסוף של יום קשה ומלא אתגרים, נרגיש טוב יותר. 

רוצים 10 רעיונות טובים לעשות טוב, הקליקו כאן:

במילוי המייל אני מאשר/ת לקבל דיוור ומסרים מלילה פורת